Обдаровані діти: формула успіху

13 січ. 2020
Результати МАН

Сьогодні система освіти в нашій країні переживає період серйозних реформ, спрямованих на те, щоб її рівень відповідав високим європейським стандартам. Ми хочемо бачити нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, яка вміє самостійно розв'язувати поставлені перед нею завдання, талановитою, творчою – одним словом, успішною.

Новий 2020 рік приніс Берестівському закладу загальної середньої освіти нові перемоги. Сьогодні ми хочемо привітати команду юних науковців, які 9-10 січня 2020 року взяли участь у районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, а саме:

-         Софію Гурик, ученицю 11 класу, за ІІ місце з роботою «Весілля у Бересті: від минулого до сьогодення» (наукове відділення історії, секція етнологія), науковий керівник Ірина Григорівна Пінчук;

-         Богдана Клюйка, учня 9-А класу, за ІІ місце з роботою «Методи усного обчислення» (наукове відділення математики, секція математика), науковий керівник Тамара Кирилівна Красько;

-         Вікторію Аврамишину, ученицю 9-А класу, за ІІІ місце з роботою «Національні традиції в обрядовому та святковому харчуванні мешканців села Берестя Дубровицького району» (наукове відділення історії, секція етнологія), науковий керівник Марія Олексіївна Буткевич.

Переконані, що саме це сузір'я юних талантів, яке сьогодні підкорює інтелектуальні вершини, у майбутньому стане тією силою, яка здатна забезпечити гідний розвиток нашої держави.