Вчителі Нової української школи

30 груд. 2019
Засідання педагогічної ради

Педагогічна рада. Ці слова нерідко викликають уявлення про щось заформалізоване, непотрібне, де заслуховуються стереотипні, нудні доповіді про успішність і дисципліну, проголошуються результати і недоліки. Ми ж спробували зробити педраду органом, що об'єднує педагогічних працівників загальною турботою про сьогоднішній і завтрашній день закладу, спонукає до пошуку, творчості, творить у колективі атмосферу довіри, взаєморозуміння та поваги.

Отож, 30 грудня 2019 року відбулося чергове засідання педагогічної ради, яке пройшло в піднесеній передноворічній атмосфері. Питання, що розглядалися, були актуальними:

-         адаптація учнів 5-х класів до навчання у середній ланці;

-         стан навчання та виховання, з`ясування навчальних досягнень учнів з історії, правознавства та громадянської освіти;

-         схвалення Положення про академічну доброчесність;

-         діяльність етнографічного музею «Світлиця»;

-         затвердження плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Проте чи не найбільший інтерес викликало питання «Нові ролі і завдання вчителя Нової української школи», обговорення якого відбулося в активній формі. Реалізуючи Концепцію освіти, як процес розвитку творчої особистості, педагогічний колектив постійно веде пошук нових педагогічних технологій, що сприяють формуванню середовища, яке розвиває, навчає та виховує.

У Берестівському НВК понад 300 учнів і 50 учителів. Але тут, окрім рутинних процесів, примудряються робити навчальні дні цікавішими, а вчительську роботу – приємнішою.