Посилання на сайт бібліотеки

засідання педагогічної ради

Берестівського навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

від 27.04.2018 року

Голова – Климчук С.Т.

Секретар – Ромаш Н.В.

Присутніх: 43

Відсутніх: 2

Порядок денний:

1. Про вибір та замовлення підручників для учнів 10 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

СЛУХАЛИ: Твердун Наталію Михайлівну, провідного бібліотекаря Берестівської ПШБ, яка ознайомила присутніх з переліком підручників та інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вибору та замовлення підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти.

ВИСТУПИЛИ: Серко Г.В., вчитель української мови та літератури, яка запропонувала обрати підручник «Українська мова», 10 клас (автор Глазова О.П.) та «Українська література», 10 клас (автори Борзенко О.І.; Лобусова О.В.).

Скобель О.В., вчитель англійської мови, з пропозицією про замовлення підручника «Англійська мова», 10 клас (автор Карпюк О.Д.).

Клюйко Т.М., вчитель німецької мови, яка обрала підручник «Німецька мова», 10 клас (автори Сотникова С.І.; Гоголєва Г.В.).

Пінчук М.В., вчитель зарубіжної літератури, яка повідомила, що учні 10 класу будуть навчатися за підручником «Зарубіжна література», 10 клас (автори Ніколенко О.М.; Орлова О.В.; Ковальова Л.Л.).

Красько Т.К., вчитель математики, з пропозицією про обрання підручника «Математика», 10 клас (автор Істер, О.С.).

Буткевич О.М., вчитель географії, яка запропонувала обрати підручник «Географія», 10 клас (автори Бойко, В. М.; Брайчевський, Ю.С.;  Яценко Б.П.).

Салівонова Т.М., вчитель правознавства, яка обрала підручник «Громадянська освіта», 10 клас (автори Гісем О.О.; Мартинюк О.О.).

Клюйко В.В., вчитель фізики, з пропозицією про замовлення підручника «Фізика», 10 клас (автори Бар’яхтар В.Г.; Довгий С.О.; Божинова Ф.Я.; Кірюхіна О.О.).

Пінчук І.Г., вчитель історії, яка запропонувала обрати підручник «Історія України», 10 клас (автори Гісем О.В.; Мартинюк О.О.) та «Всесвітня історія», 10 клас (автори Гісем О.В.; Мартинюк О.О.).

Таборовець Т.М., вчитель біології, яка обрала підручник «Біологія», 10 клас (автори Остапченко Л.І.; Балан П. Г.; Компанець Т. А.; Рушковський С. Р.).

Балашук С.І., вчитель мистецтва, яка повідомила, що учні 10 класу будуть навчатися за підручником «Мистецтво», 10 клас (автор Масол Л.М.).

Вабіщевич А.В., вчитель інформатики та захисту Вітчизни, з пропозицією про обрання підручників «Інформатика», 10 клас (автори Морзе Н. В.; Барна О. В.) та «Захист Вітчизни», 10 клас (автор Гнатюк М.Р.), «Захист Вітчизни», 10 клас (автори Лелека В.М.; Бахтін А.М.; Винограденко Е.В.).

Курачик Н.П., вчитель хімії, яка запропонувала обрати підручник «Хімія», 10 клас (автор Ярошенко О.Г.).

Верес А.С., вчитель технологій, який обрав підручник «Технології», 10 клас (автори Ходзицька І.Ю.; Боринець Н.І.).

ВИРІШИЛИ: обрати вищеназвані підручники для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти у кількості 40 примірників для учнів та 2 примірників для вчителів.

Голова педагогічної ради                                                       С. Климчук

Секретар                                                                                   Н. Ромаш

Г.Серко

О.Скобель