Запрошуємо до музейної зали «Історія школи»

13 січ. 2020
Новостворена музейна зала «Історія школи» приймала своїх перших відвідувачів

Упродовж вересня-грудня в освітньому закладі тривала плідна робота по створенню музейної зали «Історія школи». Це – не просто музей історії школи. Це музей Дитинства, Шкільної Юності, музей Спогадів про найщасливіші шкільні роки, музей Зустрічі різних поколінь учнів, яким пощастило навчатися саме в Берестівській школі.

Учнями, педагогами та громадськістю села зібрано матеріали шкільного вжитку минулих поколінь: грамоти, похвальні листи, чорнильниці, портфелі, фотографії.  У музейній залі розміщено три виставкових вітрини з експонатами. Облаштовано класний куточок у стилі старої школи: дошка, парта, рахівниця. Встановлено манекени, одягнені у шкільну форму минулих років.

Сьогодні в закладі відбулася екскурсія для учнів 11 класу, під час якої  екскурсоводи розповіли багато цікавого та нового про шкільні роки, починаючи із 1912 року  і до сьогодення.

Вихованцям закладу було цікаво послухати розповідь екскурсоводів, недаремно ж у народі кажуть: «Людина живе доти, доки її пам"ятають"