Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Берестівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" закріплений за с.Берестя, Дубровицького району, Рівненської області

Територія обслуговування Берестівського НВК - с. Берестя Дубровицького району Рівненської області

Статут Берестівського НВК -  http://berestya.klasna.com/uk/site/statut-berestivskogo-nvk.html

засідання педагогічної ради

Берестівського навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

від 27.04.2018 року

Голова – Климчук С.Т.

Секретар – Ромаш Н.В.

Присутніх: 43

Відсутніх: 2

Порядок денний:

1. Про вибір та замовлення підручників для учнів 10 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

СЛУХАЛИ: Твердун Наталію Михайлівну, провідного бібліотекаря Берестівської ПШБ, яка ознайомила присутніх з переліком підручників та інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вибору та замовлення підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти.

ВИСТУПИЛИ: Серко Г.В., вчитель української мови та літератури, яка запропонувала обрати підручник «Українська мова», 10 клас (автор Глазова О.П.) та «Українська література», 10 клас (автори Борзенко О.І.; Лобусова О.В.).

Скобель О.В., вчитель англійської мови, з пропозицією про замовлення підручника «Англійська мова», 10 клас (автор Карпюк О.Д.).

Клюйко Т.М., вчитель німецької мови, яка обрала підручник «Німецька мова», 10 клас (автори Сотникова С.І.; Гоголєва Г.В.).

Пінчук М.В., вчитель зарубіжної літератури, яка повідомила, що учні 10 класу будуть навчатися за підручником «Зарубіжна література», 10 клас (автори Ніколенко О.М.; Орлова О.В.; Ковальова Л.Л.).

Красько Т.К., вчитель математики, з пропозицією про обрання підручника «Математика», 10 клас (автор Істер, О.С.).

Буткевич О.М., вчитель географії, яка запропонувала обрати підручник «Географія», 10 клас (автори Бойко, В. М.; Брайчевський, Ю.С.;  Яценко Б.П.).

Салівонова Т.М., вчитель правознавства, яка обрала підручник «Громадянська освіта», 10 клас (автори Гісем О.О.; Мартинюк О.О.).

Клюйко В.В., вчитель фізики, з пропозицією про замовлення підручника «Фізика», 10 клас (автори Бар’яхтар В.Г.; Довгий С.О.; Божинова Ф.Я.; Кірюхіна О.О.).

Пінчук І.Г., вчитель історії, яка запропонувала обрати підручник «Історія України», 10 клас (автори Гісем О.В.; Мартинюк О.О.) та «Всесвітня історія», 10 клас (автори Гісем О.В.; Мартинюк О.О.).

Територія обслуговування Берестівського  НВК -  с. Берестя Дубровицького району Рівненської облості