Ні насильству

30 лист. 2017
Ні будь якому виду насилля

Сьогодні дуже часто ми чуємо про те, що насильства не повинно бути. Проте також часто ми чуємо про випадки скоєння насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми. Найстрашніше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і розширюють їх діти, які потерпають від насильства в сім’ї, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків. Тож, найбільш гостро проблема насильства в постає у неповнолітніх громадян, які не маючи відповідного обсягу інформації, поданої в доступній для підлітка формі, потерпають від здійснення проти них насильницьких дій з боку дорослих.

30 листопада в рамках акції «16 днів проти насильства»  з учнями 3 класу  було проведено тренінг «Права людини та попередження насильства» та створено колаж «Ми проти…».