16 днів проти насильства

29 лист. 2017
Мій улюблений світ – Без насильства.

Традиційно наш заклад приєднався до заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків 29 листопада були проведені заходи в рамках акції «16 днів проти насильства»:

Заняття з елементами тренінгу «Права людини та попередження насильства»- 5 клас; Психолого-педагогічна бесіда «Проблема насильства - шляхи подолання» - 7-А клас.

Учні ознайомилися з формами і видами насильства, які існують в нашому суспільстві, склали та записали «правила безпеки» та дізналися багато нового.