Український сувенір

29 лист. 2017
Речі, зроблені своїми руками, несуть в собі любов і тепло людського єства. .

Останнім часом дуже популярним став такий вид занять, як " hand made " - дослівно з англійської «зроблено вручну» або просто - рукоділля. Це спосіб самовираження, задоволення. Найчастіше, речі хенд мейд існують в одному екземплярі і є абсолютно унікальними. Навіть якщо майстер створить декілька речей, вони ніколи не будуть схожими одне на одне.

Не залишаються осторонь і берестівські школярі залучаючи, звичайно, до роботи і батьків. Свідченням цього є конкурс «Український сувенір», який проходив у нашому закладі.

На відміну від попередніх років, цьогорічні вироби відрізнялися різноманітністю, як за змістом так і за розмірами та матеріалом з якого вони були виготовлені. У зв’язку з цим, важко було визначити переможців. Але І місце у:                                                                                                                                                                    Верзун Альбіни, 5-Б

Киселя Марка, 6 клас

Кисель Кароліни, 2-А