Раді вітати у Берестівському НВК!

31 жовт. 2017
Семінар-практикум директорів ЗНЗ Дубровицького району

Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні,

що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності,

так і закладають підвалини для формування свідомості

нинішніх і прийдешніх поколінь.

Концепція національно-патріотичного

виховання учнівської молоді

30 жовтня 2017 року Берестівський НВК радо відчинив двері учасникам семінару-практикуму директорів загальноосвітніх навчальних закладів Дубровицького району. Зустріч проходила за темою «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді як шлях формування громадянської компетентності в світлі Концепції «Нової української школи».

«Творча лабораторія директора» розпочалася презентацією керівника закладу Климчука Сергія Тимофійовича «Модель системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді в навчальному закладі», яку продовжили цікаві та інформаційні екскурсії виховними центрами «На захисті Вітчизни», «Від козацької минувшини до героїчного сьогодення», «Запрошуємо до української світлиці». Червоною ниткою проходить ідея національно-патріотичного виховання через усю діяльність навчально-виховного комплексу і кожного педагога зокрема. І підтвердженням цього стали відкриті уроки кращих учителів закладу: Ганни Миколаївни Твердун, Інни Михайлівни Воловень, Ганни Володимирівни Серко, Марії Олексіївни Буткевич, Ірини Григорівни Пінчук, Олени Михайлівни Буткевич, Тамари Кирилівни Красько, Анатолія Валентиновича Вабіщевича. Неабиякий інтерес присутніх викликали заняття у стрілецькому тиру: фрагмент уроку предмету «Захист Вітчизни»,  майстер-клас із часткового розбирання і збирання автомату та вправи зі стрільб із пневматичної гвинтівки. А на виховному заході «У селі лелечім над Горинню» гості мали нагоду познайомитися з історією нашої малої Батьківщини, насолодитися яскравими виступами вихованців, їх наставників і частих гостей школи – фольклорно-етнографічного ансамблю «Серпанок».

Надіємося, що години, проведені у Берестівському НВК, стануть для учасників семінару незабутніми, спогади – теплими, а побажання – щирими.