Тиждень з протидії булінгу

23 вер. 2022
Будь-який учень несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. За даними різних досліджень майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань.

З 19 вересня по 23 вересня 2022 року у Берестівському ліцеї пройшов "Тиждень з протидії булінгу" під хештегом:

«Разом Проти Булінгу».

Творчо і креативно підійшли всі учасники освітнього процесу до проведених заходів. Це дієві та цікаві форми роботи: різноманітні тренінги для дітей, дискусії з переглядом фільмів та відеороликів та інші виховні заходи.

Варто пам’ятати, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу.