Стоп, застуда!

15 лют. 2022
Здоров’я — основа усього на світі, Здоровими бути бажають всі діти, Для цього потрібно щоденно вмиватись, Робити зарядку і тепло вдягатись. Себе гартувати водою і сонцем. І солодко спати з відкритим віконцем. І їсти усе, що на стіл подають, Бо страви нам росту і сил додають.

В рамках місячника санітарно-просвітницької і профілактичної роботи «Ти і твоє здоров'я» для учнів 1 класу  було організовано перегляд мультфільму «Корисні підказки. Стоп, застуда!» та екскурсію до амбулаторії. Діти дізналися багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я, та зрозуміли, що здоров'я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.