Розумне чергування праці та відпочинку.

11 лют. 2022
До здорового способу життя привчають зі школи.

«Найголовніше - це здоров'я!» Під таким гаслом проходить місячник здорового способу життя у нашому закладі.

Навчаючись у школі, діти пізнають не лише математику або читання, але разом з тим вони вчаться спілкуватися, правильно поводитись у різних ситуаціях, вчаться жити. Тому, ми, як вчителі, просто зобов’язані говорити їм про здоровий спосіб життя. А щоб інформація краще засвоювалась, потрібно доносити її в ігровій формі – так, щоб це зацікавило наших школярів.

Розумне чергування праці та відпочинку - важливий компонент здорового способу життя. Саме це ми намагаємось реалізувати з учнями початкових класів. Тому дуже цікаво проходять перерви, для учнів, у кабінеті психологічної служби з мультфільмами, іграми та картинками. Разом ми обговорили тему «Здорового способу життя», особливу увагу звернули на газовані напої, чіпси та сухарики, з'ясували, до яких хвороб призводить часте їх вживання, а на завершення переглянули казку на дану тематику. Цими заходами ми намагаємося зацікавити дітей дбати про своє здоров'я.

Бажаємо здоров 'я і доброго самопочуття!