Твоє здоров'я – у твоїх руках

10 лют. 2022
Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. З давніх часів всім знайоме відоме гасло: «Твоє здоров'я - у твоїх руках». Але для того, щоб навчитися берегти здоров'я, треба багато знати про самих себе, про стан свого організму і власного здоров’я.

Упродовж  лютого у закладі проходить місячник санітарно-просвітницької і профілактичної роботи «Ти і твоє здоров'я». Його головна мета - виховання в учнів свідомого ставлення до життя, власного здоров'я, формування валеологічного світогляду і мотивації до здорового способу життя, адже з кожним роком рівень захворюваності дітей нашої держави дедалі зростає.

Під час проведених заходів за участю сестри медичної Твердун К.П. з учнями середніх та старших класів були обговорені актуальні питання: запобігання поширенню інфекційних хвороб, вакцинація підлітків, зміцнення імунітету організму. Формуванню свідомого ставлення до життя, усвідомленню пріоритету здоров'я сприяли виховні заходи у класних колективах:

• відверта розмова «Моє ставлення до вакцинації» у  10  класі;
  • перегляд відеороликів «COVID-19» у  7-А класі;
  • круглий стіл «Все, що ти повинен знати про СOVID-19» у  9-А класі;
  • година спілкування «Як вберегти себе від коронавірусної інфекції» у    3 класі;
  • перегляд інформаційних роликів «Поведінка у разі виникнення надзвичайних ситуацій» у  2- Б класі;
  • ранкова зустріч  «Здорове харчування»  у  2- А класі;
  • година спілкування «Бережи здоров’я змолоду» у  11 класі;
  • година відкритих думок «COVID-19 –це небезпечно. Правила профілактики» у  9- Б класі.

Усвідомлюючи змалечку цінність і значення здоров'я для повноцінного гармонійного розвитку, знаючи фактори, що формують здоров'я, школярі створюють родючий грунт для розквіту та реалізації власних можливостей і талантів, зроблять своє життя яскравим, радісним, корисним  для себе, для свого народу і країни.