Свято Миколая

17 груд. 2021
Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці

Насичений подіями рік добігає кінця  і наступає казкова пора – пора новорічних див...

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.

Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе добро.

Ось і настала мить, коли Миколай завітав до Берестівського ЗЗСО. Чудотворець був зі своїми помічниками-ангелами. Діти радісно і тепло його зустріли: виконували пісні, розповідали вірші, щиро раділи, весело посміхалися, згадували всі свої добрі та злі вчинки, зважували: чого більше.

Завершилося дійство святковою безпрограшною лотереєю та запальними танцями. Жодна дитинка не залишилася без подарунка від святого Миколая. А от Антипко зі своїми прутиками поплентався назад у темне царство.

Учителі теж пообіцяли Чудотворцю іноді не звертати уваги на бешкетні витівки своїх учнів.