Добрі справи напередодні Миколая тривають

17 груд. 2021
Святковий настрій сьогодні і у вихованців «Школи джур».

Святкова атмосфера в освітньому закладі продовжується… У фойє мерехтить різними вогниками красуня-ялинка… Весела дітвора розповідає про свої успіхи Святому Миколаю…

Святковий настрій сьогодні і у вихованців «Школи джур». На збірці куреня відбулися урочистості вручення козацьких грамот про присвоєння позивних імен. Депутат Рівненської обласної ради Сухович Віталій Миколайович напередодні Святого Миколая презентував джурам нову військову форму, адже берестівські джури – це не тільки гордість закладу, а й постійні учасники і призери обласних та всеукраїнських вишколів.

Слова щирої вдячності адресуємо Вам, Віталію Миколайовичу, за підтримку учнівської молоді, за те, що завжди з розумінням ставитесь до проблем закладу, за те, що реалізовуєте дитячі мрії!