Всеукраїнський турнір з футболу серед дівчат

17 груд. 2021
Всеукраїнський турнір з футболу

16 грудня 2021 року у м. Костопіль проходив Всеукраїнський турнір з футболу серед дівчат, присвячений Дню Святого Миколая. У змаганнях взяли участь чотири команди спортивних шкіл Рівненської та Львівської областей та збірна команда Берестівського ЗЗСО.

Приємно візначити, що кращим захисником турніру визнано нашу вихованку Клюйко Софію, ученицю 7-Б класу. Зарченко Софія, учениця 7-А класу, за результати декількох матчів, стала кращим гравцем команди. Усі учасники та призери турніру нагороджені грамотами, цінними подарунками та солодощами від Святого Миколая.

Пишаємося нашими юними футболістками і бажаємо нових звершень!

Висловлюємо вдячність Клюйку Руслану Миколайовичу за сприяння в організації поїздки команди.