Екскурсія резиденцією Святого Миколая.

15 груд. 2021
Від святого Миколая Я даруночка чекаю, Не стулю всю нічку очі, Бо який він – знати хочу.

Чи можливо краще провести свято Миколая, ніж відвідати дім, де він живе?

15 грудня діти з ООП Берестівського ЗЗСО разом зі своїми вчителями дізналися, де живе і як виглядає Святий Миколай, відвідали його резиденцію в Дубровицькій міській бібліотеці. На гостей чекала яскрава програма. Знайомство з Миколаєм та його помічниками (тигриком, ельфом, зайчиком), цікаві ігри та веселі розваги, екскурсія резиденцією Святого Миколая.

Також дітки мали можливість розповісти вірша Чудотворцю, поділитися своїми мріями та бажаними подарунками і написати листа Миколаю, зробити фото у спеціально облаштованій  фотозоні та побувати на майстер-класі в майстерні новорічних прикрас. На завершення всі разом потанцювали у веселому танку, а діти отримали подарунки та солодкі частування.

Дякуємо за цей день.