Вогонь пам'яті не згасне

7 трав. 2021
До Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги

Ми - українці! Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у  Другій світовій війні. Ми сьогодні шануємо всіх полеглих і  живих, тих,  хто  пережив її, у кого й досі болять рани...

Війна і перемога – не тільки історія, це свідоцтво великого подвигу людей, які прийняли на себе головний удар у боротьбі з німецькими загарбниками, мужньо виконали свій священний обов’язок. Минають роки, змінюється час, люди. Але у пам’яті завжди залишаються події тієї страшної  війни.

Учні та вчителі закладу приєдналися до акції «Мак пам’яті». Біля пам’ятника полеглим односельчанам у Другій Світовій війні відбувся мітинг-реквієм «Вогонь минулого не згасне». Класними керівниками проведено уроки звитяги та години мужності з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги. Також діти виготовили обереги, сувеніри та малюнки українським військовим у зону ООС та передали волонтерам. У бібліотеці діяла книжково-ілюстративна виставка «Війна, яка змінила світ».

День Перемоги – свято зі сльозами на очах, свято радості і печалі, успіхів і втрат, свято пам’яті.

Сплетімо руки, як рід єдиний,

Знесімось вище найвищих гір,

Хай клич людини над світом лине:

Війна з війною!

Хай буде мир!