Тиждень охорони праці

26 квіт. 2021
Тиждень охорони праці розпочато!

Наша держава разом з усім світом відзначатиме 28 квітня Всесвітній День охорони праці. Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.

«Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки здоров'я на роботі» – під таким гаслом розпочався сьогодні у Берестівському ЗЗСО Тиждень охорони праці. На нараді при директору було розглянуто питання «Дотримання норм охорони праці», а учні 5-11-х класів працювали над написанням диктантів «Школярам про небезпеку». Упродовж тижня на учасників освітнього процесу чекає багато різноманітних тематичних заходів. Пам’ятаймо завжди, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу нашим дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.