Ми - за безпеку!

23 квіт. 2021
Підсумки Тижня безпеки життєдіяльності

Одним із пріоритетів нашого закладу є формування у дітей основ безпечної поведінки в навколишньому світі та свідомого ставлення до власного здоров’я. Діти повинні знати про небезпеки, які їх оточують, мінімізувати можливий ризик, жити в гармонії із собою та природою. Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. На виконання річного плану роботи в Берестівському ЗЗСО з 19 по 23 квітня 2021 року було проведено Тиждень з безпеки життєдіяльності. У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед дітей та молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у здобувачів освіти співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Розпочався Тиждень із ознайомлення з інформаційним стендом «Зупинись! Прочитай! Дій!», на якому також було розміщено план проведення Тижня, звернення, пам’ятки, листівки до батьків та учнів. Тематика та форма проведення заходів була різноманітна, цікава і корисна: перегляд мультфільмів, практичні заняття, квести, круглі столи, ігри, конференції, вікторини, вистава пальчикового театру, розмови в колі, виготовлення лепбука, тренінгові заняття, проекти, виставка малюнків, відеолекторій. На сайті закладу розміщено навчальний фільм про правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Завершився Тиждень Днем цивільного захисту, упродовж якого проводилися тренування з евакуації учасників освітнього процесу з елементами пожежогасіння, квест-гра «Рятівник» та підведення підсумків.

Небезпеки, які можуть загрожувати життю та здоров’ю дитини, передбачити неможливо. Проте ми опрацювали найтиповіші ситуації та основні правила їх  запобігання. Будемо сподіватися, що знання, отримані дітьми, знадобляться їм тільки в теорії і ніколи на практиці.

Бажаємо всім мирного неба та безпечних умов життя!