150-річчя від Дня народження Лесі Українки

25 лют. 2021
25 лютого виповнилося 150 років з Дня народження Лесі Українки

За вікном зима . Ось в таку пору 25 лютого народилася Лариса Петрівна Косач  ……Леся жодного дня не сиділа за шкільною партою,  не відповідала біля дошки, не бігала за ровесниками великими шкільними коридорами. Вчителями її були мати-письменниця  Олена Пчілка і батько-юрист Петро Антонович , книги і життя.
Леся Українка прислужилася своєму народові огнистим словом, яке рвалося з глибини самого серця. Пророк , поет – це голос народу .Він уславлює не себе , а передовсім народ  , якому віддає вогонь всього серця  і силу духу .Леся Українка офірувала свій талант поневоленому зневаженому народові  , щоб вивести з небуття  ім’я Українки  , додала їй слави й гідності, як сього часу це зробили Шевченко, Франко, Коцюбинський та інші талановиті митці.
       До річниці народження Лесі українки в Берестівському ЗЗСО було проведено такі заходи: онлайн-марафон "Що ми знаємо про Лесю Українку", відеоінсценізації уривків з творів поетеси - "Лісова пісня", "Бояриня", "Мамо, іде вже зима", тематична виставка "Життя Лесі Українки у фотографіях".

Корень Катерина, 7 кл. і Таборовець Іуліанія, 9 кл.

Уривок з драми "Бояриня"

Боковець Артур і Клюйко Володимир, учні 5 кл., Красько Марія і Боковець Богдан, учні 8 класу

Драма-феєрія "Лісова пісня"

Чирон Ольга, 8 кл. і Боковець Артур 5 кл. "Мамо, іде вже зима"