1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 груд. 2020
Найкращий захист – це поінформованість.

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І освітній заклад займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашому закладі пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червона стрічка». Відбулася виставка стіннівок на тему: «СНІД: знати, щоб жити». Також, учнями 10 класу відтворено червоною стрічкою слово «СНІД», як символ солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом. А учні 5 класу були залучені до флешмобу «Скажи СНІДу стоп».

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.