Тиждень протидії булінгу

16 вер. 2020

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно один одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.

Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей. Виділяють 4 головні компоненти булінгу: агресивна і негативна поведінка; здійснюється регулярно; відбувається у відносинах, учасники яких мають неоднакову владу; така поведінка є навмисною.

Психологічною службою закладу проведені відеолекторії на дану тематику для учнів 2-го та 5-го класів.  З учнями 10 класу проведено Кінотренінг «Протидія булігу».  Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу.  Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.