Осінь кличе знов до школи

1 вер. 2020
Довгоочікуваний першовересень

Вже минуло літо променисте,

І дзвоник знов до школи кличе нас.

Тут все святково, гарно і врочисто.

В щасливу путь і в добрий час!

На шкільному подвір'ї лунає дзвінка музика… Весела дітвора поспішає до школи… Такий довгоочікуваний першовересень! День знань! Свято зустрічі зі школою, зі своїми вчителями та  однокласниками. Але цьогоріч проходить воно у трішки незвичному для нас форматі.

Під час святкової радіолінійки  з початком нового навчального року усіх учнів та працівників закладу привітав директор Климчук Сергій Тимофійович. Перший дзвоник покликав дітей на перший урок…Кращі учні закладу отримали похвальні листи за минулий навчальний рік.

Сьогодні нашу шкільну родину поповнили  тридцять два першокласники.

Важливий день і в наших одинадцятикласників, які сьогодні відзначають останній Першовересень  у стінах рідної школи.  Попереду у них вирішальний рік, випускний  клас, що підведе підсумок усього їхнього шкільного життя.

Усім святкового настрою на цілий рік!