Тимчасовий порядок у період карантину в зв´язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

1 вер. 2020

Правила поведінки у закладі в умовах карантину у зв´язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19)

1. Допуск учнів 5-11 класів і працівників у приміщення закладу здійснюється за умови використання  засобів індивідуального захисту (респіратора, захисного щитка або маски з розрахунку 1 маска на 3 год роботи,в тому числі виготовленої самостійно).
  2. Вхід  та пересування  приміщеннями закладу учням 1-4 класів дозволяється без захисної маски або респіратора.
  3. Допуск батьків чи іншого супроводу в приміщення закладу заборонено, за винятком тих, хто супроводжує учнів з інвалідністю. Спілкування батьків із працівниками закладу здійснюється дистанційно.
  4. Усім працівникам обов'язкове  проведення термометрії  безконтактним  термометром.У разі виявлення співробітника з підвищеною  температурою тіла  понад 37.2  або із ознаками гострого респіраторного захворювання,  такий співробітник  не допускається до роботи.
  5. При появі підвищеної температури тіла понад 37.2 або ознак ГРЗ вдома, співробітник повідомляє керівника та не виходить на роботу, одночасно звертаючись за допомогою.
  6. У разі виявлення поганого самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби в учнів, тимчасово ізолюються в спеціально відведену кімнату, інформуються батьки.
  7. Після кожного зняття засобів індивідуального захисту  та перед  одяганням чистих засобів індивідуального захисту, кожен повинен  ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.
  8. Використані засоби індивідуального захисту викинути в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами.
  9. У разі користування багаторазовими масками необхідно мати  два герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці): один - для використаної маски, інший - для нової чи запасної.
  10. Забороняється користування питними шкільними фонтанчиками, питний режим організовується з допомогою використання індивідуальних ємностей.
  11. Для учнів розроблено три окремі маршрути: перший (центральний вхід) -5-10 класи, другий (вхід до початкової ланки) -1-4 класи, третій (задній вхід від котельні) -  11 клас. Обов'язкове дотримання маршрутів пересування.
  12.  Після кожного навчального заняття проводити провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.
  13.  Під час харчування в їдальні необхідно дотримуватись відстані між столами не менше 1,5 м та розміщення за столом не більше 4 осіб.
  14. У кінці робочого дня обов'язково проводиться очищення і дезінфекція поверхонь.