18 лист. 2019
Щороку в Україні зростає кількість дітей, які отримують доступ до Інернету, що робить більш поширеним злочини сексуального характеру проти дітей в онлайн-просторі. Це часто призводить до кібер- та реального булінгу.

18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Україна відзначає цей день разом з іншими європейськими країнами. За оцінками, кожні 9 хвилин на веб-сторінці демонструються діти, які зазнали сексуального насильства та приблизно кожна п'ята дитина в Європі є жертвою тієї чи іншої форми сексуального насильства, і в 70-85% випадків кривдником є той, кого дитина знає.

Наш заклад приєднався до відзначення цього дня. Для учениць 7 і 8 класів відбулося заняття "Online сексуальне насильство над дітьми", а також були розповсюджені брошури "Я проти насильства! А ти?"