Безпека – понад усе!

25 квіт. 2024
Заходи до Дня охорони праці

Щорічно у квітні відзначають День охорони праці. Розуміючи важливість питання безпеки життєдіяльності, учасники освітнього процесу Берестівського ліцею активно долучилися до цієї події. Розпочався день із проведення консультацій «Надаємо відповіді з питань охорони праці» відповідно до нормативно-правових документів та інформаційною онлайн-презентацією «Охорона праці – запорука життя». Для учнів початкових класів була організована вікторина «Безпека в запитаннях і відповідях», учні 5-7 класів долучилися до конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», а для 9-класників був проведений виховний захід «Всесвітній день охорони праці». Працівники закладу мали нагоду поспілкуватися із Ніною Гончар, сімейним лікарем, а також  попрацювати над виготовленням лепбуку «Соціальний захист».