Віримо в талант і сили кожного вихованця!

20 бер. 2024
Підсумки обласного конкурсу «Майбутнє нації – у долонях дітей»

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними і щасливими, відчували тепло, ласку, турботу…
         Головним обов’язком молодого, творчого, дружнього колективу асистентів учителів Берестівського ліцею є піклування про здоров'я і щастя своїх «особливих школярів». Посмішки на їх обличчях надихають, спонукають до нових досягнень та звершень. Щедрою на нагороди стала участь наших вихованців в обласному конкурсі «Майбутнє нації – у долонях дітей» у 2023 році: всі учасники, а також їх керівники, асистенти вчителів, отримали дипломи від Національної дитячої ради, Управління державної служби якості освіти у Рівненській області, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Рівненської обласної ради, Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА, Міжнародного економіко-гуманітарного університету.
         Віримо в талант і сили кожного вихованця!