Юні натуралісти

4 бер. 2024
Підсумки обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2024»

Скарбничка досягнень Берестівського ліцею поповнилася новими вагомими перемогами: за підсумками обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2024» за темою «Нектар життя» Катерина Присяжна, учениця 11 класу, вихованка фотогуртка «Contrast» (керівник Богдана Фурсович) завоювала І місце у номінації «Анімація»; у номінації «Фото» два ІІІ місця посіли Артем Красько, учень 1 класу (керівник Лідія Новак), та Надія Тимошок, учениця 2 класу (керівник Інна Воловень).
     Як чудово, що наші вихованці бачать прекрасне навколо! Здоров'я вам, натхнення та подальших творчих злетів!