Міжнародний день волонтерів

5 груд. 2023
Разом до Перемоги!

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства і Батьківщини. Під час війни у стрій волонтерів стали учні, вчителі та педагоги Берестівського ліцею. Вони неодноразово допомагали бійцям територіальної оборони, ЗСУ, мешканцям деокупованих територій та тим, хто опинився у складних життєвих умовах в ці нелегкі часи.
          На передодні 6 грудня у нашому закладі пройшла благодійна акція «Подаруй свято Захиснику». В рамках якої було зібрано: чай, каву, солодощі, сухофрукти, швидкі супи, вологі серветки, шкарпетки, свічки, протизастудні ліки, а також все, що необхідне в побуті нашим Захисникам. Всі зібрані речі будуть передані для наших Захисників.

Щиро дякуємо педагогічному, батьківському та учнівському колективам, за постійну допомогу ще з початку війни і до сьогодення! Вітаємо всю шкільну родину зі святом! Ви без жодної нагороди допомагаєте українським військовим і цивільним, наближаючи нашу Перемогу.
Україна пишається вами!
Разом до Перемоги!