Перемога за нами!

4 груд. 2023
Підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу!»

Надзвичайно приємна новина надійшла сьогодні на адресу Берестівського ліцею: вихованки закладу, які отримали перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України, стали призерами на всеукраїнському рівні і нагороджені Дипломами ІІ і ІІІ ступенів Українського державного центру позашкільної освіти у номінації «образотворче мистецтво». Отож, приймайте наші щирі вітання:
Аліна Красько, учениця 10 класу, за роботу «Перемога за нами!» (керівник Надія Удодік);
Альбіна Салівонова, учениця 7-Б класу, за роботу «За нашу свободу!» (керівник Тетяна Салівонова).
Пишаємося вашою перемогою! Навчайтесь і творіть на благо України!