Міжнародний День толерантності

16 лист. 2023
Людина, яка робить інших щасливими, не може бути сама нещасною. Гельвецій, французький філософ

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля  розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашому ліцеї проходив День толерантності.

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. День пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.

У День толерантності хочемо побажати щасливого і спокійного життя з добрими і розуміючими людьми на шляху. Бажаємо впевненості в собі, поваги до оточуючих, чуйності і проникливості, врівноваженості і терпіння. Нехай кожен із нас буде толерантний і завжди проявляє повагу до інших.