Урок з мінної безпеки за участю працівників ДСНС

1 лист. 2023
Запобігти, врятувати, допомогти!!!

Знайомство учасників освітнього процесу з правилами мінної безпеки, особливо у складний час військового конфлікту, є дуже актуальною темою. Діти повинні добре засвоїти правила поведінки з предметами, призначення яких вони не знають. Сьогодні у ліцеї працівниками Сарненського РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено урок з мінної безпеки для учнів 5-11 класів. Учні вивчили порядок дій та правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, схожих на міни. Разом із провідним інспектором ВЗНС Миколою Басичем вихованці повторили основні правила пожежної безпеки та правила користування вогнегасниками.
Такі заняття мають величезне значення, бо несуть в собі життєво важливі знання, які збережуть не одне людське життя.
На закінчення зустрічі відбувся профорієнтаційний діалог працівників ДСНС з учнями 10-11 класів.