Шевченкове слово

31 жовт. 2023
І етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Школярі Берестівського ліцею активно долучилися сьогодні до І етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться як щорічний загальнонаціональний та міжнародний захід, спрямований на підвищення рівня знань учнів та студентів з української мови і літератури, забезпечення їх всебічного розвитку. «Шевченкове слово – то кришталево-чисте свічадо. Багато часу минуло від того дня, коли українка-кріпачка дала світові генія, але він не віддаляється, а наближається до нас», – звучало з вуст Людмили Конончук, керівника методичного об'єднання учителів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного циклів. Із вітальним словом до учасників конкурсу звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Клюйко, яка побажала їм успіху та натхнення під час написання творчих робіт. Учасниками конкурсу були учні 5-11 класів. Випробування пройшли відповідно до вимог положення про Конкурс. Отож, побажаємо переможцям шкільного етапу стати найкращими і на районному рівні!