Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовт. 2023
Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини!

18 жовтня відзначається  Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
           Щоб   привернути увагу, розповісти про ризики,  на які наражаються українці, у нашому закладі було організовано ряд заходів. Учні 11 класу переглянули   відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми» та інші. Соціальний педагог закладу ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними  способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми.
           Психологічна служба ліцею підготувала інформаційну хвилинку, під час якої розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Людина - не товар! Стоп торгівлі людьми!