День здоров’я

7 квіт. 2023
Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.

День здоров’я

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.
          Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.
          Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Для всіх учнів Берестівського ліцею, класними керівниками, було проведено урок здоров’я.  Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини.

Практичним психологом  ліцею для учнів 6-х класів проведено заняття з елементами тренінгу «Здоров'я мати - вік біди не знати». Діти мали можливість висловити думку щодо значення здоров’я для кожного з них, згадували прислів’я та приказки про здоров’я, а також релаксували.

У фоє закладу діяла  виставка плакатів «Не відкладай турботу про себе на «після війни»».

«Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими, впевнено крокуйте до «Країни Міцного Здоров'я» і пам'ятайте, що Ваше здоров'я - у Ваших руках!»