Вітаємо з перемогою!

5 квіт. 2023
ІІІ Міжнародний конкурс для вчителів закладів загальної середньої освіти України

В умовах російсько-української війни одним із головних пріоритетів освітньої політики має стати формування у сучасної молоді національних суспільно-державних цінностей як ідейного підґрунтя української ідентичності. Берестівський ліцей приділяє велику увагу національно-патріотичному вихованню школярів, тому педагоги закладу презентували власний досвід на ІІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України «Українознавчі пріоритети освітнього процесу».

Переможцями стали:

Валентина Красько, Олена Рикун, Любов Коростель, Лідія Новак у номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи»;

Тетяна Клюйко у номінації «Авторський розвивальний урок на українознавчій основі для повної загальної середньої освіти (10-11 класи)»;

Ліана Деркач, Інна Воловень у номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для вчителів початкової школи»;

Вікторія Твердун у номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для базової середньої школи»;

Людмила Конончук у номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для повної загальної середньої освіти».

Шановні колеги, вітаємо вас щиро! Ваші українознавчі педагогічні розробки є великим інтелектуальним внеском в нашу спільну Перемогу, в пізнання і творення українського світу!