Об'єднаймося ж, брати мої!

26 груд. 2022
Вітаємо переможців ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!»

Берестівський ліцей вітає своїх вихованців, переможців ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!»:

• Евеліну Балашук,  ученицю 5-б класу, у номінації «Література» з роботою «Засяє барвами квітучих вишиванок нескорена і вільна Україна!» (наставник Світлана Остапович);

• Інесу Ютовець, ученицю 3-Б класу, у номінації «Образотворче мистецтво» з роботою «Воскресне Україна!» (наставник Валентина Красько);

• Адама Клюйка, учня 1 класу, та Даниїла Клюйка, учня 3-Б класу, у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» з роботою «Мій край, Полісся золоте, моє ти щастя й доля!» (наставники Інна Воловень та Валентина Красько).

Ми щиро вдячні батькам (Світлані Остапович, Ганні Ютовець, Ганні Клюйко) за допомогу у підготовці до конкурсу, розуміння та підтримку. А переможцям бажаємо подальших творчих злетів та успіхів у обласному етапі конкурсу!