Великі перемоги маленьких берестян

30 лист. 2022
Підведено підсумки обласного конкурсу

Ще у минулому навчальному році (із січня по квітень 2022 року) було оголошено про обласний конкурс «Інклюзивно-ресурсний центр – територія доброти». Впродовж цього періоду діти з особливими освітніми потребами під керівництвом педагогів та асистентів учителів з усіх куточків Рівненської області відправили на конкурс свої роботи. Серед різноманіття творчих напрацювань компетентне журі визначило найкращі. Ми вітаємо дружню команду вихованців Берестівського ліцею, переможців ІІ обласного конкурсу «Інклюзивно-ресурсний центр – територія доброти»:

• Клюйка Тараса, учня 3 класу, за І місце у номінації «Графіка» (керівники Різанович В.С., асистент учителя, та Новак Л.Г., класний керівник);
  • Пінчук Христину, ученицю 4-Б класу, за І місце у номінації «Графіка» (керівники Кузьмич Н.А., учитель-логопед, та Твердун Г.М., класний керівник);
  • Пінчук Анастасію, ученицю 1 класу, за ІІ місце у номінації «Поезія» (керівники Рикун О.М. та Деркач Л.Д., класний керівник та асистент учителя);
  • Бовгиру Максима, учня 4-Б класу, за ІІ місце у номінації «Графіка» (керівники Гурик Н.М., асистент учителя, та Твердун Г.М., класний керівник);
  • Казакова Іллю, учня 5-А класу, за ІІІ місце у номінації «Відео» (керівники Дем'янець І.І., асистент учителя, та Вабіщевич А.В., класний керівник);
  • Стаськова Григорія, учня 7-Б класу, за ІІІ місце у номінації «Живопис» (керівники Тимошок І.О., асистент учителя, та Твердун С.М., класний керівник);
  • Гончара Олександра, учня 2-А класу, за оригінальність роботи у номінації «Графіка» (керівники Конончук М.П., асистент учителя, та Коростель Л.Ф., класний керівник).

Дипломами за високий професіоналізм та відмінну підготовку переможців відзначені асистенти вчителів, а директор закладу, Климчук С.Т., – за вагомий особистий внесок у розвиток інклюзивної освіти.

Нагороди конкурсантам та педагогам вручила Буткевич Н.П., фахівець Дубровицького ІРЦ, куратор Берестівського ліцею.

Тільки разом ми можемо все зробити, адже позитивні результати можливі лише за умови плідної роботи команди всього педагогічного колективу та відкритої співпраці з батьками, управлінням освіти, інклюзивно-ресурсним центром. Будь-які сумніви зникають, коли ми бачимо сяйливі очі, щасливі усмішки наших дітей та їхні досягнення.