9 лист. 2022
Заговори, щоб я тебе побачив

Заговори, щоб я тебе побачив. Під таким гаслом цьогоріч пройшов у нашому ліцеї День української писемності та мови, який відзначається щорічно в нашій державі 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора літописця. В рамках свята пройшли такі заходи:

1. Радіолінійка "Сьогодні в українців свято..."

2. Презентація "Корені українського слова"

3. Радіодиктант національної єдності, до якого долучилися учні і вчителі на чолі з директором закладу.

4. Була переглянута інсценізація "Казочка про українську мову" (https://youtu.be/Qpd422Ex_F4)

5. Пройшов перший етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

6. Привітали Твердуна Д., учня 11 класу з ІІІ місцем в обласному конкурсі "Перло многоцінне"

7. В обєднаному марафоні Дня всі говорили про мову, що єднає народ.

Впродовж свята звучали вірші, гуморески, пісні про мову у виконанні як учнів ліцею так і наших українських зірок.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям за цей день.

Слава Україні!  Героям слава!