1 бер. 2019

Історія нашої школи

Школо наша, школо, Приголуб нас, мила, Пригорни усіх нас, Як голуб під крила. Ти нас всіх научиш, Як на світі жити, Як зло оминати, Як добро чинити.
1 бер. 2019

Промайнув ще один місяць навчання в НУШ

Наші першокласники, можливо, встигли підрости лише на макове зернятко, зате добряче поповнили свій багаж новими знаннями, уміннями та навичками.
21 лют. 2019

Міжнародний день рідної мови.

Свято встановлено 1999року на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної і культурної багатоманітності. З нагоди цього свята в дитячому садку був проведений конкурс на кращого читця віршів українських поетів. В конкурсі приймали участь діти всіх вікових груп та вихователі.

Здоров"я - найбільше багатство

Упродовж лютого в освітньому закладі проходить місячник "Ти і твоє здоров"я"
21 лют. 2019

Рідна мова в рідній школі

21 лютого Міжнародний день рідної мови
20 лют. 2019

Герої не вмирають

День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого
15 лют. 2019

Веселі старти

У здоровому тілі, здорорвий дух
14 лют. 2019

Ціна чужої війни

15 лютого відзначають День вшанування учасника бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення військ з Афганістану
11 лют. 2019

По дитинство до школи

9 лютого у закладі відбулася зустріч випускників минулих років
5 лют. 2019

5 лютого - День безпечного Інтернету

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.