Берестівський ЗЗСО

 








>





Педагогічний колектив

Педагогічний колектив закладу

 

·        Климчук Сергій Тимофійович – директор, учитель фізичної культури в початкових класах, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

·        Клюйко Тетяна Миколаївна – заступник директора з НВР, вчитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

·        Люлька Олеся Василівна – заступник директора з ВР, вчитель початкових класів, трудового навчання, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Вабіщевич Анатолій Валентинович – вчитель інформатики, захисту Вітчизни, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

·        Серко Ганна Володимирівна – вчитель української мови, літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Конончук Людмила Федорівна – вчитель української мови, літератури, зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії

·        Борщ Іванна Іванівна – вчитель української мови, літератури, зарубіжної літератури, спеціаліст II категорії

·        Твердун Вікторія Олександрівна – вчитель української мови, літератури, спеціаліст 10 розряду

·        Фурсович Надія Вікторівна - вчитель української мови, літератури, спеціаліст 11 розряду

·        Пінчук Марія Василівна – вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Пінчук Ірина Григорівна – вчитель історії, спеціаліст I категорії

·        Боковець Альона Олексіївна – вчитель історії та німецької мови, спеціаліст   I категорії

·        Салівонова Тетяна Миколаївна – вчитель історії, правознавства, основ здоров’я, образотворчого мистецтва,  спеціаліст II категорії

·        Клюйко Віктор Васильович – вчитель фізики і астрономії, спеціаліст вищої категорії

·        Верес Андрій Сергійович – вчитель трудового навчання та технологій, спеціаліст ІІ категорії

·        Боковець Світлана Володимирівна – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Красько Тамара Кирилівна – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Кузьмич Ніна Адамівна - вчитель-логопед

         Боковець Ірина Ігорівна - вчитель хімії

·        Пінчук Тетяна Валентинівна – вчитель біології і екології, спеціаліст ІІ категорії

·        Конончук Марія Петрівна – асистент учителя, спеціаліст 11 розряду

·        Буткевич Олена Михайлівна – вчитель географії, природознавства і економіки, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Буткевич Марія Олексіївна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Клюйко Лариса Євгеніївна – вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії

·        Скобель Оксана Василівна – вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії

·        Твердун Віктор Володимирович – вчитель фізичної культури, спеціаліст       ІІ категорії

·        Твердун Сергій Максимович  - вчитель фізичної культури, спеціаліст      ІІ категорії

·        Чирон Юлія Григорівна - вчитель фізичної культури, спеціаліст

7 розряду

·         Таборовець Сергій Володимирович – вчитель основ християнської етики, спеціаліст ІІ категорії

·        Тимошок Іванна Олександрівна – асистент учителя, спеціаліст

11 розряду

·        Мельник Лариса Петрівна – педагог-організатор, спеціаліст вищої категорії

·        Удодік Надія Володимирівна – практичний психолог, спеціаліст ІІ категорії

·        Деркач Лариса Володимирівна – соціальний педагог, спеціаліст І категорії

·        Балашук Світлана Іванівна – вчитель мистецтва, спеціаліст 11 розряду

·        Оленіч Тамара Михайлівна – вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії

·        Воловень Інна Михайлівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

·        Твердун Ганна Миколаївна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Рикун Олена Максимівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

·        Деркач Ліана Данилівна - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії

·        Коростель Любов Федорівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист

·        Красько Валентина Григорівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

·        Новак Лідія Григорівна - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії

·        Ткачук Наталія Вікторівна - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії

·        Різанович Віта Станіславівна - - вчитель початкових класів, вихователь ГПД, спеціаліст І категорії

·        Тимошок Лідія Петрівна - вихователь ГПД, спеціаліст вищої категорії

·        Фурсович Богдана Петрівна - вихователь ГПД, спеціаліст 11 розряду

·        Твердун Катерина Павлівна – сестра медична, спеціаліст 10 розряду