Увага!

Повідомляємо усім учасникам освітнього процесу, що відповідно до рішення Кабінету Міністрів України у всіх освітніх закладах запроваджено карантин через коронавірус із 12.03.2020 року по 22.06.2020 року включно.

Навчання буде здійснюватися дистанційно та шляхом ущільнення навчального матеріалу. Слідкуйте за новинами на сайті закладу та в соціальних мережах.

Дирекція Берестівського ЗЗСО

До уваги учасників освітнього процесу!

Відповідно до рекомендацій МОН України та продовження строків загальнонаціонального карантину в Україні завершення 2019-2020 навчального року в закладі освіти відбудеться дистанційно та відповідно до структури навчального року 29 травня 2020 року.
    До 15 червня 2020 року завершиться оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень і табелів навчальних досягнень.
         Випускники 11 класу отримають документи про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО.
      ДПА для учнів 4-х і 9-х класів скасовано наказом МОН України.
У червні 2020 року на засіданні педагогічної ради буде розглянуто питання щодо переведення учнів до наступних класів.
   Проведення свята Останнього дзвоника, фестивалю "Шкільний зорепад" і випускного вечора скасовано.
Пам'ятка по профілактиці коронавірусу

7 порад для захисту від коронавірусної інфекції - https://drive.google.com/open?id=1ee5E9JVzyFp37v5bQQjymvNRH5xor444 -

2 черв. 2020
Спортивна гордість
Нагороди юним спортсменам від депутата Рівненської обласної ради Миколи Лобчука
1 черв. 2020
Вітаємо!
31 трав. 2020
День захисту дітей – яке чудове свято!
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія