«НУШ— фест—2021» збирає друзів!

1 черв. 2021
«НУШ— фест—2021» збирає друзів!

Перший день літа подарував нам теплі промінчики сонця, запах свіжоскошеної трави, цвіт каштанів, бузку, ірисів. Та ніщо не зрівняється з посмішкою дитини - щирою, довірливою, часом, зовсім беззахисною. І саме в цей день педагоги нашого закладу постаралися зробити життя маленьких мешканців планети кращим, безпечнішим. Фестиваль НУШ вже третій рік поспіль збирає друзів у День захисту дітей.

Як добре, що наші «нушенята» позбавлені нудного сидіння за партою. Вони рухаються, граються, експериментують, як можуть, перетворюють цей світ.

Долаючи зупинки квесту, вчаться працювати в команді, підтримувати один одного, радіти спільним успіхам.

А ще можна знайти гарну локацію для спільних світлин, переглянути дивовижну виставку «Леголенд», завітати у майстерню гіпсових фігурок...

Свято завершилось. Школу покидають яскраві кульки, а під ними щасливі дітки з купою непідробних емоцій. Любимо вас і пишаємося вами, «нушенята».