Всеукраїнський тиждень дорожного руху 2021

21 трав. 2021
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. У цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Тому традиційно в нашому закладі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Розпочався тиждень з радіолінійки  «Обережним будь удома і надворі».  Також у рамках тижня відбувся конкурс стіннівок «На дорозі небезпечно, тож  обачним бути доречно» для учнів 5-11 класів, вуличний марафон «Вивчаємо дорожні знаки»  для учнів 6-х класів, вікторина «Дорожня грамота» для молодших учнів. Класними керівниками були проведені години безпеки «Мій друг – безпечний рух» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.  У цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, права та обов’язки пішоходів, велосипедистів, визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.
               Кожен з учасників дорожнього руху повинен пам’ятати: «Руху правила єдині – поважати їх повинні!»