7 квітня - Всесвітній день здоров'я

7 квіт. 2021
«Здобути і зберегти здоров'я може тільки сама людина»

Здоров'я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить.
         Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров'я.

Одним з основних завдань просвітницької діяльності  вважається робота  із профілактики негативних соціальних явищ і підняття престижу здорового способу життя. Відповідь на питання, чи може бути людина щасливою, коли не має здоров´я, шукали сьогодні й учні 5-Б та 4-Б разом з психологічною службою закладу. Діти перевірили свої знання з питань, які стосуються здоров´я та здорового способу  життя.

Тож у Всесвітній день здоров’я бажаємо всім міцного здоров'я. Всім хворим – як найшвидшого одужання. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!