14 березня - День українського добровольця

14 бер. 2018
У нашій пам'яті Ви назавжди лишились, Історія одна, і Ви - її частина.

Сьогодні у закладі пройшла радіолінійка, присвячена першій річниці відзначення Дня українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. В ряди української армії добровольцями пішли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки, і ті, хто ніколи не тримав у руках автомат, і жінки, які залишили домашню кухню, щоб смачно годувати бійців на Сході.

У Бересті є також добровольці: Красько Іван Іванович, Боковець Григорій Васильович, Стус Наталія Олександрівна, Макарицький Володимир Володимирович.  Хтось з них зовсім недавно залишив стіни школи. Хтось має дружину, дітей. Вони жили поряд з нами, працювали, були звичайними господарями. А сьогодні стали воїнами - нашою надією, нашим щитом, нашим захистом. Ми всі щиро вдячні їм за це. Слава Україні! Героям слава!