Гартуємось!!!

25 квіт. 2024
Участь в Обласній спартакіаді та навчально-польових зборах

Здобувачі освіти Берестівського ліцею стали учасниками Рівненської обласної спартакіади серед допризовної молоді та навчально-польових зборів (керівники Анатолій Вабіщевич, учитель Захисту України, і Сергій Твердун, учитель фізичної культури). Спортивний турнір проводиться з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та правоохоронних органах. А основними завданнями Спартакіади є популяризація здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту. Юнаки змагалися в багатоборстві: показували влучність у метанні гранати та стрільбі з пневматичної гвинтівки, демонстрували силову підготовку у підтягуванні на перекладині, спортивні здібності у бігу на дистанції 100 м та витривалості у кросі 3000 м, брали участь у змаганнях із плавання на 50 м, долали смугу перешкод. Цікавими були випробування із тактичної підготовки та орієнтування на місцевості.
Для дівчаток були проведені також практичні заняття на базі місцевої амбулаторії: сімейний лікар Ніна Гончар провела екскурсію медичним закладом, нагадала про основні правила надання домедичної допомоги, продемонструвала застосування турнікета для зупинки кровотечі, навчила користуватися тонометром і пульсоксиметром (прилади для вимірювання артеріального тиску і пульсу, ритму серцебиття та рівня кисню в крові).
Школярі отримали позитивні емоції та безцінний досвід. Бажаємо молодим людям не зупинятися, продовжувати займатися спортом, вести здоровий спосіб життя та здобувати перемоги!!!