Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

28 вер. 2022
Командна робота - запорука успіху.

Освітній процес у вересні особливо активний. Розпочали свою роботу і команди психолого-педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами Берестівського ліцею, адже на початку нового навчального року необхідно обговорити результати засвоєння навчальних програм та корекційно-розвиткової роботи з учнями, намітити цілі щодо подальшого забезпечення якісної освіти з урахуванням індивідуальних потреб та можливостей вихованців. Багато наболілих питань було вирішено за круглим столом: оформлення та ведення документації, розробка індивідуальної програми розвитку, ведення щоденника спостережень за дитиною.

Не підлягає сумніву, що досягнення позитивних результатів можливе лише за умови тісної взаємодії та ефективної роботи всіх учасників освітнього процесу. Розуміючи важливість питання інклюзивної освіти, педагогічні працівники закладу активно працюють над пошуком нових форм та методів роботи, залучаючи до цього і фахівців Дубровицького інклюзивно-ресурсного центру. Адже тільки в команді можна досягти успіху!