Шкільний зорепад - 2022
Любі учні, дорогі батьки, шановні вчителі! Ось і завершується 2021-2022 навчальний рік. Рік наполегливої праці, випробувань, успіхів, боротьби, перемог. Рік, що змусив нас переглянути цінності, замислитися над сенсом буття, повірити у власні сили, об'єднати спільні зусилля для подолання неочікуваних перешкод.
Зараз особлива пора для школи: завершення навчального року, хвилювання випускників щодо здачі зовнішнього незалежного оцінювання… Проте серед буденних клопотів є місце і для свята. І сьогодні ми запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучитися до традиційного заходу Берестівського ЗЗСО «Шкільний зорепад»! Ми хочемо привітати усіх учнів зі святом, а також відмітити тих школярів, які стали переможцями й призерами учнівських олімпіад, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, різноманітних інтелектуальних, творчих і спортивних заходів і змагань. Ми вітаємо батьків, які не тільки виховали гідних дітей, але й самі беруть активну участь у житті закладу. Дякуємо вам за розуміння, витримку, терпіння! Ми вітаємо педагогів, чия праця і професіоналізм не дозволяють школі стояти на місці, а рухають її вперед.
Отож, порадійте за наших переможців!
Номінація «Навчальна діяльність»:
- Красько Іванна, 6-Б клас –ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (вчитель Боковець С.В.); ІІІ місце у І (територіальному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Серко Г.В.);
- Гурик Андрій, 7-А клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (вчитель Клюйко В.В.);
- Боковець Даниїл, 7-Б клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (вчитель Боковець С.В.);
- Клюйко Анастасія, 7-Б клас – І місце у ІІ (міжшкільному) та ІІ місце у районному турах Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (вчитель Скаржинець Л.В.);
- Красько Аліна, 8 клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури (вчитель Конончук Л.Ф.); ІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (вчитель Пінчук Т.В.); ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) та ІІІ місце у районному турах Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (вчитель Боковець С.В.);
- Різанович Аліна, 8 клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (вчитель Буткевич О.М.);
- Боковець Богдан, 9-А клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання (вчитель Твердун С.М.);
- Гурик Дмитро, 9-А клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (вчитель Боковець С.В.);
- Шиловець Ілона, 9-А клас – ІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії (вчитель Боковець А.О.); І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Рівненської Малої академії наук учнівської молоді (відділення математики, секція «Математичне моделювання»; керівник Боковець С.В.);
- Чирон Ольга, 9-А клас – ІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови (вчитель Клюйко Т.М.); ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (вчитель Пінчук Т.В.); І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Рівненської Малої академії наук учнівської молоді (відділення філософії та суспільствознавства, секція «Соціологія»; керівник Вабіщевич А.В.);
- Кохан Надія, 10 клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, І місце у І (територіальному) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Серко Г.В.); ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії (вчитель Салівонова Т.М.);
- Твердун Дмитро, 10 клас – ІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (вчитель Красько Т.К.);
- Воробей Христина, 11 клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання (вчитель Люлька О.В.);
- Клюйко Богдан, 11 клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (вчитель Буткевич О.М.); ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (вчитель Красько Т.К.);
- Фурсович Аліна, 11 клас – ІІІ місце у ІІ (міжшкільному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (вчитель Пінчук Т.В.);
- Калюх Ярослав, 11 клас – ІІ місце в обласному літературному конкурсі «Перло многоцінне» (вчитель Твердун В.О.);
- Мазур Владислав, 5-Б клас – І місце у І (територіальному) та ІІ місце у ІІ (районному) етапах ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Твердун В.О.);
- Станкевич Людмила, 11 клас – учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Рівненської Малої академії наук учнівської молоді (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Українська література»; керівник Твердун В.О.).
У номінації «Виховна діяльність» маємо такі здобутки:
- районний етап конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники»
Красько Ірина, 11 клас – І місце (керівник Люлька О.В.);
- районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ»
Боковець Богдана, 10 клас – ІІІ місце (керівник Мельник Л.П.);
- районний етап заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Балашук Евеліна, 4-Б клас – І місце у номінації «Література і журналістика» (керівник Балашук С.І.);
Буткевич Матвій, 2-А клас – І місце у номінації «Література і журналістика» (керівник Коростель Л.Ф.);
Верес Олександр, 2-А клас – ІІ місце у номінації «Макети» (керівник Коростель Л.Ф.);
Мелещук Артем, 2-Б клас – ІІ місце у номінації «Література і журналістика» (керівник Красько В.Г.);
Красько Дмитро, 2-Б клас – ІІІ місце у номінації «М'яка іграшка» (керівник Красько В.Г.);
- районний етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»
Мерзіна Аліна, 9-А клас – ІІІ місце (керівник Салівонова Т.М.);
- І (районний) етап етноконкурсу «Вифлеємська зірка» – ансамбль «Різдвяна зірка» – ІІІ місце (керівник Мельник Л.П.) у складі
Пляшко Олександри, 4-А клас
Гурик Єлизавети, 6-Б клас
Корень Катерини, 8 клас
Боковець Юлії, 9-А клас
Гурик Ельвіри, 9-Б клас
Калюха Ярослава, 11 клас
Пінчука Богдана, 11 клас
Шанько Юлії, 11 клас
- районний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»
ІІІ місце у конкурсі музично-літературно-спортивних композицій – команда «Вітамінки» (керівники СалівоноваТ.М., Люлька О.В.) у складі
Пінчук Соломії, 1 клас
Твердун Аліни, 5-Б клас
Твердун Яни, 5-Б клас
Зарченко Софії, 7-А клас
Корень Катерини, 8 клас
Присяжної Катерини, 9-А клас
Шиловець Ілони, 9-А клас
ІІІ місце у конкурсі плакатів – Красько Аліна, 8 клас; Шиловець Ілона, 9-А клас
ІІІ місце у конкурсі фотографій – Зарченко Софія, 7-А клас;
- районний етап конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Гурик Володимир, 6-А клас – ІІ місце (керівник Твердун С.М.);
Андрієвська Аеліна, 7-Б клас – ІІІ місце (керівник Люлька О.В.);
- обласний етап заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» у номінації «Література і журналістика» – Балашук Евеліна, 4-Б клас – ІІ місце (керівник Балашук С.І.);
- обласний етап Міжнародного екологічного конкурсу, номінація «Якби не було природи, то поети її вигадали би» – Ляшенко Захар, 4-А клас – І місце, (керівник Пінчук Т.В.);
- Всеукраїнська природоохоронно-пропагандистська акція-конкурс «Птах року», номінація «Літературний твір» – Воловень Михайло, 5-Б клас – І місце (керівник Пінчук Т.В.);
- Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2022» – Присяжна Катерина, 9-А клас – ІІ місце (керівник Пінчук Т.В.).
Особливу подяку висловлюємо переможцям обласного конкурсу «Інклюзивно-ресурсний центр – територія доброти»:
Клюйко Тарас, 3 клас – І місце у номінації «Графіка» (керівник Різанович В.С., асистент учителя);
Пінчук Христина, 4-Б клас – І місце у номінації «Графіка» (керівник Кузьмич Н.А., учитель-логопед);
Пінчук Анастасія, 1 клас – ІІ місце у номінації «Поезія» (керівники Рикун О.М. та Деркач Л.Д., учитель та асистент учителя);
Бовгира Максим, 4-Б клас – ІІ місце у номінації «Графіка» (керівник Гурик Н.М., асистент учителя);
Казаков Ілля, 5-А клас – ІІІ місце у номінації «Відео» (керівник Дем'янець І.І., асистент учителя);
Стаськов Григорій, 7-Б клас – ІІІ місце у номінації «Живопис» (керівник Тимошок І.О., асистент учителя);
Гончар Олександр, 2-А клас – відзнака за оригінальність роботи у номінації «Графіка» (керівник Конончук М.П., асистент учителя).
Досягнення у спорті:
- І місце у Чемпіонаті Рівненської області з футзалу серед дівчат, учасники Всеукраїнського турніру з футзалу та ІІ місце у районних змаганнях з міні-футболу з нагоди Дня захисту дітей (тренер Твердун С.М.):
Герасимчук Дарина, 7-А клас;
Зарченко Софія, 7-А клас;
Клюйко Софія, 7-Б клас;
Дем'янець Дарина, 8 клас;
Макарицька Марія, 8 клас;
Фурсович Софія, 8 клас;
Пінчук Кароліна, 9-Б клас
- ІІІ місце у районному турнірі з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» (тренер Твердун С.М.):
Гурик Антон, 4-А клас;
Красько Дмитро, 5-Б клас;
Макарицький Данило, 5-Б клас;
Красько Денис, 6-А клас;
Боковець Артур, 6-Б клас;
Клюйко Володимир, 6-Б клас;
Ютовець Іван, 6-Б клас;
Зарченко Софія, 7-А клас;
Гаврильчик Валентин, 7-А клас;
Гурик Андрій, 7-А клас;
Клюйко Софія, 7-Б клас;
Красько Павло, 7-Б клас;
Куницький Сергій, 7-Б клас;
Твердун Антон, 7-Б клас;
Шанько Дмитро, 7-Б клас
- І місце у районних змаганнях з міні-футболу з нагоди Дня захисту дітей (тренер Твердун С.М.):
Гурик Антон, 4-А клас;
Шанько Богдан, 4-А клас;
Твердун Артем, 4-Б клас;
Красько Дмитро, 5-Б клас;
Макарицький Данило, 5-Б клас;
Лавор Ярослав, 5-Б клас;
Красько Денис, 6-А клас;
Пінчук Михайло, 6-А клас.
Наші діти – майбутня еліта держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відродиться і розправить свої могутні крила. То ж нехай щороку поповнюється Сузір’я Берестівського ЗЗСО новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється наша шкільна талановита родина!